Varuosad

Sinu Peugeot ei koosne lihtsalt osadest, vaid on ühendatud ja tihedalt seostatud komponentide kogum, mida Peugeot on põhjalikult testinud ja arendanud, et tagada autole maksimaalne turvalisus ja töökindlus.

Kogu Peugeot’ tehnoloogia ning oskused on ühendatud perfektse osade koosluse saavutamiseks. Seepärast saab Peugeot anda garantii vaid enda varuosadele.

Auto eluiga

Sinu sõiduki hooldamine Peugeot’ originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse läbi aja. Kõik osad autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot’ poolt kui Peugeot’ originaalvaruosad. See on Sulle garantiiks ja meelerahuks. Peugeot’ originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki kujundamise käigus ning kõik komponendid garanteerivad pideva kvaliteedi läbi auto kasutusaja. Sellepärast me soovitame alati kasutada ainult Peugeot’ originaalvaruosi.
 
Väga ranged tehnilised nõuded

Osad, mis kannavad Peugeot’ originaalvaruosade silti, peavad täitma teatud kriteeriumid ja läbima väga range kooste-ja kvaliteedi kontrolli.
 
Peugeot’ originaalvaruosad on toodetud Peugeot’ või tema koostööpartnerite poolt ja on rangelt Peugeot’ poolt kontrollitud.

Iga Peugeot’ originaalvaruosa on loodud kõige uuemaid tehnoloogiaid kasutades. Kasutusel on vaid väga kvaliteetsed materjalid, mille omadusi on rangelt kontrollitud kogu tootmisprotsessi vältel.
 
Peugeot’ originaalvaruosad peavad läbima väga paindumatud testid ning uuringud:

  • korrosioonitest (vaid metallosadele)
  • töökindlustest
  • vastupidavustest
  • tööea test
  • testid igale tootele spetsiaalselt (näiteks testid valuvelgedele: väsimustest, löögitest, mõlgitest ja värvitest).

Spetsiaalne pakend

Enamik Peugeot’ originaalvaruosadest kannavad sissegraveeritud lõvi embleemi. Nad on pakendatud ja märgistatud kui “Peugeot’ originaalvaruosad” (Genuine Parts).

Lai müügivõrk

Peugeot’ originaalvaruosi müüakse Peugeot’ volitatud edasimüüjate ketis üle maailma.

Peugeot’ originaalvaruosad on kergesti äratundavad ning neid müüvad kõik edasimüüjad Peugeot’ müügivõrgus.
 
Peugeot’ originaalvaruosasid müüva müügivõrgu kohustused:

Peugeot’ müügivõrk tagab kolmeaastase garantii kõigile Peugeot’ volitatud esindajatelt ostetud ja paigaldatud varuosadele. Ta võtab vastutuse kõikide tootmis-ning materjalivigade eest.
 
Peugeot’ võrgus töötavad professionaalid garanteerivad Sulle kõrgetasemelise teeninduse. Peugeot’ originaalvaruosad säilitavad Su sõiduki kvaliteedi, hoolimata selle vanusest või läbisõidust.

 

Küsimuste puhul võta ühendust meie varuosade spetsialistiga:

Gert Adra
Varuosalao juhataja
6 997 533
gert.adra@autoforte.ee

ÜLES