Hooldus ja remont

HOOLDUS  |  BRONEERI HOOLDUSAEG  |  TEENINDUSTÖÖDE HINNAKIRI  

 

MIKS AUTO FORTE?

Ületamatu kompetentsus, esmaklassiline teenindus

See ei tohiks kellelegi üllatusena tulla, et me tunneme Peugeot’d paremini, kui keegi teine. Tänu oma oskustele ja kogemusele tagame taskukohase ja tootja poolt heakskiidetud esmaklassilise teeninduse. Me soovime, et Sinu Peugeot oleks tippvormis, alates mootorist ja lõpetades summutiga.

Ja kuigi on loomulik oletada, et siinsamas nurga taga asuv töökoda on odavam ja teeb sama head tööd, ei ole see siiski päriselt nii. Sest Peugeot’ ametlik teenindus tagab:

 • Kompetentsus
  Meil on spetsiaalselt Peugeot’ sõidukite jaoks koolitatud, väga võimekad tehnilised töötajad, kes kasutavad kõrgtehnoloogilisi diagnostikaseadmeid. Mitte keegi ei ole asjaga paremini kursis, kui meie mehaanikud, kes käivad pidevalt koolitustel ja kelle oskusi regulaarselt testitakse. Alates aastast 2010 tunnustab Peugeot ametlik maaletooja ühte Peugeot ametlikku esindust „aasta parim remonditöökoda“ auhinnaga. Auto Forte’l on õnnestunud pälvida selline tunnustus juba kolmandat korda. See on selgeks märgiks, et kõik Auto Forte töötajad on oma ala professionaalid ning orienteeritud kliendikesksusele.

 

  

 

 • Peugeot’ originaalvaruosad
 • Konkurentsivõimelised hinnad
  Me võrdleme oma hindu pidevalt kohalike töökodade omadega. Meie täiesti läbipaistvad hinnad hoiavad ebameeldivate üllatuste eest ning ühtegi tööd ei võeta ette ilma eelneva nõusolekuta.

 

HOOLDUS

Ükskõik, kas sõidad oma Peugeot’ga linnatänavatel või maanteel, peab ta esmaklassilises korras olema. Soovitame lasta oma autot regulaarselt hooldada, et tagada tema maksimaalne sooritusvõime.

Sõiduki täpsed hooldustingimused on toodud sõiduki Hooldusraamatus. Küsimuste korral pöördu meie poole ja saad asjatundjatelt täiendavat infot oma sõiduki hooldustingimuste kohta.
 
Et tagada Peugeot’ pikaajaline korrasolek, on kõikidel sõidukimudelitel oma hooldustsükkel, mille on vastavalt sõiduki tehnilistele iseärasustele kindlaks määranud sõiduki tootja.
 
Hooldustsükli korrektne läbimine on eelduseks sellele, et saaksime anda sõidukile garantii. Erinevad hooldustööd sõltuvad sõiduki mudelist, läbisõidust ning vanusest.
 
Kindlasti aga hoolda oma autot Peugeot’ volitatud hooldekeskuses, kus säilib sõiduki ajalugu ja seetõttu on olemas ülevaade eelnevalt tehtud töödest.  Meil on spetsiaalsed seadmed vigade diagnoosimiseks, tööriistad keerukamate mehaaniliste operatsioonide teostamiseks, tehniline dokumentatsioon ja võimalus võtta ühendust tehasega.
 
 
Peugeot’ hooldeprogrammid enne ja alates 1.05.2007 müüdud sõidukitele.
 
Hooldeprogrammis sisalduvad:
 
Garantiihooldus
See on Sinu sõiduki esmane kontroll, mis tehakse esimese 6 kuu või 10 000 km möödudes (olenevalt kumb tähtaeg enne kätte jõuab). See võimaldab meil kontrollida, kuidas on sõiduk esmase ekspluatatsiooni käigus toiminud. Garantiihooldus on tasuta, välja arvatud lisatud klaasipesuvedelik.
 
A-, B-, C- taseme hooldused
Need on erinevaid töid sisaldavad hooldused, mida tehakse lähtuvalt auto läbisõidust ja vanusest (järgmise hoolduse toimumise aeg märgitakse hooldusraamatusse ja tuleb teostada neist esimesena kättejõudval tähtajal).
 
Vahehooldused
Hooldused, mis tuleb teha iga A-, B- ja C- taseme hoolduste vahel. Vahehooldus on kontrollhooldus, mis võimaldab mahukamate A-, B- ja C- taseme hoolduste välbad hoida pikemad, säästes sellega Sinu raha, kuid samas on sõiduk kontrolli all ja hooldatud. Kõik erinevate hoolduste käigus  tehtavad tööd/kontrollimised on loetletud sõidukile kaasa antavas Hooldusraamatus “Hooldustööde sisu” all.
Kohalikke klimaatilisi ja kasutustingimusi arvestades on OÜ KW Bruun Estonia kui Peugeot’ ametlik maaletooja Eestis hooldustsüklit täiendanud.
 
Sõiduki Hooldusraamatusse lisatakse vastav täiendus, mis lähtub konkreetselt sõiduki mudelist. Raskendatud kasutustingimuste korral tuleb kasutusele võtta hooldusplaan “Erilised kasutustingimused”, mille alla kuuluvad eritööd ja lühemad hooldusvahemikud. Vastav hooldusplaan sisaldub Hooldusraamatus.
 
Raskendatud kasutustingimusteks on:
 • Pidev “uksest-ukseni” sõit.
 • Linnakasutus (takso).
 • Väikesed korduvad teelõigud, külm mootor, madal temperatuur.
või siis pikaajaline viibimine alljärgnevates tingimustes:
 • Soojad maad, kus temperatuur on sageli üle + 30° C
 • Külmad maad, kus temperatuur on sageli alla –15° C
 • Tolmurikka õhuga piirkonnad.
 • Kui kasutatakse Peugeot’ poolt mittesoovitatud kütuseid või määrdeaineid.

 

 
Hooldeprogrammis sisalduvad:
 • Regulaarsed hooldustööd
 • Lisahooldus
Kohalikke klimaatilisi ja kasutustingimusi arvestades on Peugeot’ ametlik maaletooja Eestis määratlenud hooldusülevaatuste intervalli. Kõik regulaarsete hooldustööde ja lisahoolduste käigus tehtavad tööd/kontrollimised on loetletud Sinu sõidukile kaasa antavas hooldusraamatus “Peugeot’ hooldusülevaatuste sisu” all.
 
 
 

Loe, millist nõu veel Peugeot’ omanikule anname > 

 

Broneeri hooldusaeg siin

Nimi

E-post

Telefon

Soovitud hoolduse kuupäev

Sõiduki mark ja mudel

Sõiduki numbrimärk

Soovitava töö kirjeldus

 
 
 

TEENINDUSTÖÖDE HINNAKIRI

 
Üldtööd  
Hooldus- ja remonttööd 65 eurot tund
Elektri- ja diagnostikatööd 69 eurot tund
Sildade geomeetria kontroll ja reguleerimine 3D stendil 76 eurot kord
Tulekustuti kontroll 6 eurot kord
Akutest 15 eurot test
Sõiduautode hoiustamine peale remonti 10 eurot päev
Rehvitööd  
4 ratta vahetus ja tasakaalustamine 49 eurot
4 rehvi täisvahetus kuni 17″ 60 eurot
4 rehvi täisvahetus 18″ ja suurem 75 eurot
4 rehvi täisvahetus keskauguta valuvelg 70 eurot
4 rehvi täisvahetus runflat 90 eurot
Rehvide hoiustamine (6 kuud) 40 eurot
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

 
 
ÜLES