Varuosad

Sinu Hyundai ei koosne lihtsalt osadest, vaid on ühendatud ja tihedalt seostatud komponentide kogum, mida Hyundai on põhjalikult testinud ja arendanud, et tagada autole maksimaalne turvalisus ja töökindlus.

Kogu Hyundai tehnoloogia ning oskused on ühendatud perfektse osade koosluse saavutamiseks. Seepärast saab Hyundai anda garantii vaid enda varuosadele.

 

Auto eluiga

Sinu sõiduki hooldamine Hyundai originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse läbi aja. Kõik osad autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Hyundai poolt kui Hyundai originaalvaruosad. See on Sulle garantiiks ja meelerahuks. Hyundai originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki kujundamise käigus ning kõik komponendid garanteerivad pideva kvaliteedi läbi auto kasutusaja. Sellepärast me soovitame alati kasutada ainult Hyundai originaalvaruosi.

 

Väga ranged tehnilised nõuded

Osad, mis kannavad Hyundai originaalvaruosade silti, peavad täitma teatud kriteeriumid ja läbima väga range kooste-ja kvaliteedi kontrolli.
 
Hyundai originaalvaruosad on toodetud Hyundai või tema koostööpartnerite poolt ja on rangelt Hyundai poolt kontrollitud.

Iga Hyundai originaalvaruosa on loodud kõige uuemaid tehnoloogiaid kasutades. Kasutusel on vaid väga kvaliteetsed materjalid, mille omadusi on rangelt kontrollitud kogu tootmisprotsessi vältel.

 

Hyundai originaalvaruosad peavad läbima väga paindumatud testid ning uuringud:

  • korrosioonitest (vaid metallosadele)
  • töökindlustest
  • vastupidavustest
  • tööea test
  • testid igale tootele spetsiaalselt (näiteks testid valuvelgedele: väsimustest, löögitest, mõlgitest ja värvitest).

 

Lai müügivõrk

Hyundai originaalvaruosi müüakse Hyundai volitatud edasimüüjate ketis üle maailma.

Hyundai originaalvaruosad on kergesti äratuntavad ning neid müüvad kõik edasimüüjad Hyundai müügivõrgus.

 

Hyundai originaalvaruosasid müüva müügivõrgu kohustused:

Hyundai müügivõrk tagab garantii kõigile Hyundai volitatud esindajatelt ostetud ja paigaldatud varuosadele. Ta võtab vastutuse kõikide tootmis- ning materjalivigade eest.
 
Hyundai võrgus töötavad professionaalid garanteerivad Sulle kõrgetasemelise teeninduse. Hyundai originaalvaruosad säilitavad Su sõiduki kvaliteedi, hoolimata selle vanusest või läbisõidust.

 

Küsimuste puhul võta ühendust meie varuosade spetsialistiga:

Gert Adra
Varuosalao juhataja
6 997 533
gert.adra@autoforte.ee

ÜLES