Hyundai MapCare™ programm — tasuta kaardiuuendused korraliste hoolduste käigus

lisas / Teisipäev, 13 detsember 2016 / Teema Hoolduse pakkumised

MapCare™-programm pakub nüüdsest tasuta Hyundai kaardiuuendusi sinu uue Hyundai auto tehasevarustusse kuuluvale navigatsioonisüsteemile.

Uuendused hõlmavad kogu Euroopa (üle 30 riigi) kaarte ning need on saadaval üksnes Hyundai volitatud teeninduses. Kaardi uuendamine on väga lihtne! Kõik vajalik tehakse ära Auto Fortes korralise hoolduse käigus tasuta teenusena.

Kaardiuuendused on saadaval mudelitele i30, i40, Tucson ja Santa Fe alates mudeliaastast 2010, eeldusel, et need on varustatud tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemiga.

Võta ühendust Auto Fortega, selgita välja, kas sinu auto navigatsioonisüsteem on Hyundai MapCare™-programmi jaoks sobiv ning too oma sõiduk korralisse hooldusesse, mille käigus viib Auto Forte läbi esimese uuendamise.

 

SAGELI ESITATAVAD KÜSIMUSED:

 

Kas Hyundai MapCare™-programm on saadaval ka teiste, autole hiljem paigaldatud navigatsioonisüsteemide jaoks?
Ei. Hyundai tasuta MapCare™-programm on saadaval ainult tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemide jaoks. Hyundai_Mapcare-kiri

Mul on juba olemas navigatsioonisüsteemiga Hyundai auto. Kas Hyundai MapCare™-programm on saadaval ka minu auto navigatsioonisüsteemi jaoks?
Jah. Pöördu Hyundai volitatud teenindusse, kus MapCare™-programm on saadaval kõikidele i30, i40, Tucsoni ja Santa Fe mudelitele, mis on imporditud Hyundai Motor Baltic Oy poolt alates 2010. aastast. Hyundai teenindus teeb kindlaks, kas sinu auto navigatsioonisüsteem on programmiga ühilduv.

Kui pikk on auto navigatsioonisüsteemi garantiiaeg?
Hyundai tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemile on antud kolmeaastane garantii.

 

Küsi lähemalt >

ÜLES