VIDEO: Uus Peugeot Rifter

lisas / Neljapäev, 24 mai 2018 / Teema Uudised, Uued mudelid, Video

UUS PEUGEOT RIFTER – rohkem kui lihtsalt nimi.

 

Uus Peugeot RIFTER pole eelkäija Partneriga võrreldes muutunud vaid nime poolest, vaid kogu mudeli disain ning funktsionaalsus on viidud uuele tasemele, tagamaks parimat kasutusmugavust nii linnas kui raskemates teeoludes. Lisaks on uus mudel varustatud Peugeot i-Cockpit® juhikohaga.

Uuele platvormile ehitatud PEUGEOT RIFTER on vastupidav, mitmekülgne ja praktiline auto, mis on saadaval kahes kerepikkuses, 5- või 7- kohalisena. Samuti on valikusse lisandunud palju uue põlvkonna tehnoloogiaid ja tõhusaid mootoreid..

Rifteri valikus on kaks bensiinimootorit võimsusega 110hj ja 130 hj, lisaks kolm diiselmootorit 75, 100 ja 130hj, mida kombineeritakse vastavalt 5- ja 6-käigulise manuaal käigukastiga või 8-käigulise automaatkäigukastiga. Kõik mootorid vastavad Euro 6.2 saastenormidele ja on madala kütusekuluga

Isikupära lisavad erinevad keredetailid, mis on mõjutatud maasturlikest omadustest: kõrge kliirens, suured rattad ning laiendid porikoobastel ja pampritel.

Suurema seltskonna või mahukama pagasi tarvis on nüüd saadaval ka Rifteri pikem versioon, mis lisab kerepikkusele +35cm. Ning neile, kes soovivad stiilsemat ja eristuvat välimust on saadaval GT-Line tippversioon.

Looduses liiklemisele aitavad kaasa täiustatud veojõukontrolli Advanced Grip Control režiimid (tavaline, lumi, muda, liiv, ESP väljas), spetsiaalsed Mud & Snow rehvid ja mäestlaskumise abifunktsioon. Koostöös maastikule mõeldud eriversioonide tootjaga Dangel pakutakse ka nelikveolist versiooni.

Uus Rifter on saadaval kahe kerepikkusega: 4,40 m ja 4,75 m. 5- ja 7-kohalised versioonid on saadaval mõlema kerepikkusega.

Teise rea istmed võimaldavad kõik kinnitada laste istet ning tänu Magic Flat süsteemile saab istmed alla klappida. Pikemal versioonil on võimalik kolmanda rea istmeid liigutada edasi-tagasi või hoopis välja tõsta. Kõrvalistuja iste on samuti kokku klapitav.

Pagasiruumi suurus jääb 775 ja 4000 liitri vahemikku, lisaks on autol palju nutikaid panipaiku, kogumahutavusega kuni 186 liitrit.

Ligipääsu teevad lihtsaks külgmised lükanduksed, suur tagaluuk koos eraldi avatava aknaga.

 

Auto jõuab Eestis müügile 2018 aasta lõpus.

Lisainfo >

Tule proovisõidule >

 

ÜLES