Uus Peugeot 2008 Allure — võtmed kätte vaid 22 500 € eest!

lisas / Pühapäev, 26 juuli 2020 / Teema Müügipakkumised

 

VAATA PAKKUMIST  TUTVU MUDELIGA LÄHEMALT  TULE PROOVISÕIDULE  KÜSI OMA PAKKUMINE  

 

Auto Fortel on Sulle tõenäoliselt selle suve parim pakkumine – uus rikkaliku lisavarustuse, 8-käigulise automaatkäigukasti ja diiselmootoriga Peugeot 2008 Allure Blue HDI 130 crossover’i võtmed kätte hind on 22 500 eurot

 

Auto kätte nulliga – sissemakse ja lepingutasu on null eurot. Vaata allpool meie partneri finantsteenuse pakkumist.

Uus Peugeot 2008 Allure viib sõiduelamuse uuele tasemele. Peugeot unikaalne i-Cockpit® 3D juhikoht ümbritseb autojuhti moodsaimate tehnoloogiatega, mis muudavad sõidu ühteviisi võrratult mugavaks ning maksimaalselt turvaliseks. Salongis paitab sõitjate kõrvu kõrgkvaliteetse Hi-Fi heliga eksklusiivne Focal kümne kõlariga helisüsteem.

Auto 8-käigulise automaatkäigukastiga ja eksklusiivse BlueHDi tehnoloogiaga diiselmootor paistab silma nii erakordselt suure jõudluse kui ka keskkonnasäästlikkusega.

Peugeot 2008 Allure on loomulikult varustatud Peugeot Drive Assist Plus-süsteemiga, mis võimaldab anda sõidukile osalise isejuhtivuse funktsioone. Sõiduraja hoidmise assistent ja adaptiivse kiirusehoidiku süsteem on varustatud Stop & Go funktsiooniga ning võimaldavad automaatselt kohandada auto liikumiskiirust vastavalt eessõitja kiirusele ja määratud pikivahele.

Sõidu turvalisuse eest hoolitsevad aktiivne pimenurga jälgimine, automaatne hädapidurdussüsteem, väikese pikivahe hoiatus, aktiivne reahoidmisabi, liiklusmärkide tuvastus ja veel mitmed nutikad tehnoloogilised lahendused.

Uus Peugeot 2008 Allure linnamaasturil on rikkalikult häid külgi. Veendud selles ise, kui tuled proovisõidule.

Ole väle – pakkumine kestab kuni autosid jätkub või hiljemalt sügise alguseni.

 

Finantspakkumine:

Liisingu pakkujaks on Citadele Leasing and Factoring OÜ. Tutvu tingimustega aadressil citadele.ee/leasing ja küsi nõu ka meie asjatundjalt. Krediidi kulukuse määr on 3,03% aastas järgmistel näidistingimustel: vara maksumus 22 500 €, sissemakse 0%, intress 6 kuu EURIBOR + 2,99% aastas, lepingutasu 0 €, liisingu periood 60 kuud, maksete kogusumma 24 426,28 €, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena. Määra arvutades ei ole arvestatud kindlustusmakseid, registreerimistasu ega riigilõive. Sõlmida tuleb ka liiklus- ja kaskokindlustusleping.

 

 

VAATA PAKKUMIST  TUTVU MUDELIGA LÄHEMALT  TULE PROOVISÕIDULE  KÜSI OMA PAKKUMINE  

 

 

ÜLES