Birgitit sõidutab Auto Forte

lisas / Teisipäev, 03 juuli 2018 / Teema Auto Forte toetab, Uudised

Lauljatar Birgit keerab uue Peugeot 5008 rooli!

Alati ilus ja rõõmsameelne Birgit sai endale uue parima sõbra. Meil on alati hea meel toetada edumeelseid ja professionaalseid Eesti artiste. 

“Meeletult äge auto, peale pikka otsimist olen leidnud endale praegusesse eluhetke ideaalselt sobiva neljarattalise sõbra!

See on suur, ökonoomne, tehniliselt viimane sõna ning muidugi – väga ilus nii seest kui väljast! Kuna paaril viimasel aastal on minu perre sündinud 2 väikest last kellest üks on tänaseks nelja- ja teine kaheaastane, siis on palju asjade vedamist ning pakkimist – kärud, laste turvatoolid, igasugu kontserditehnika esinemistele sõites, kõik mahub alati rahulikult ära. Samuti on tore, et autot saab paari liigutusega 7-kohaliseks ja tagasi 5-kohaliseks muuta – ka terve minu bänd mahub siia autosse esinema sõites ära.

Samas on minu valgel sõbral suure auto kohta väga meeldivalt väike kütusekulu – keskmiselt 6 liitrit sajale. Väga tore on ka see, et rooli taga olles ühendub kogu pardakompuuter ka minu iPhone-iga ning ka auto navigatsioonisüsteem ja kõik muu on sõites väga mugav.

Minu suur lemmik on muidugi ka jalaga viibutamise peale avatav tagaluuk, ei pea alati porist tagaluugi nuppu vajutama või pulti taskust otsima” naerab Birgit.

Peugeot 5008 rooli keerab Birgit tänu Auto Fortele juunis alanud koostöö raames.

Palju kilomeetreid!

 

Tutvu mudeliga >>

 

ÜLES