Vähemalt kolm põhjust valida Hyundai IONIQ – Hybrid, Plug-in või Electric

lisas / Pühapäev, 26 juuli 2020 / Teema Müügipakkumised

 

 

PAKKUMINE ▸ IONIQ Hybrid   PAKKUMINE ▸ IONIQ Plugin   PAKKUMINE ▸ IONIQ Electric   TULE PROOVISÕIDULE   

 

 

Vähemalt kolm põhjust valida Hyundai IONIQ – Hybrid, Plug-in või Electric

 

Tulevik kuulub elektriautodele – see on fakt. Nii pöörab Hyundai juba täna väga suurt tähelepanu elektriautode täiustamisele ning meie värskeim IONIQ-seeria on sellele suurepäraseks tõestuseks. Hyundai IONIQ on saadaval kolme eri mudelina – hübriid, pistikhübriid ja elektriline, kusjuures kõik kolm pakuvad kaasaegsetele sõiduautodele olulist kütusesäästlikkust erinevas ulatuses.

 

Elekter

Sõiduolukorrast sõltuvalt vahetab IONIQ Hybrid liikudes sujuvalt bensiini- ja elektrimootori vahel, IONIQ pistikhübriid sõidab elektrirežiimil puhta elektriga või kasutades vastavalt olukorrale sujuvalt bensiini- ja elektrimootorit. IONIQ Electric aga aga kasutab edasiliikumiseks ainult elektrimootorit, mille sõiduulatus ühe laadimisega võib ulatuda kuni 412 kilomeetrini. Kiirlaadimist kasutades laeb Electric’u aku 80%-ni vähem kui tunni ajaga, kasutades spetsiaalset 50kW alalisvooluga kiirlaadimisjaama.

 

Säästlikkus

Lisaks keskkonnasõbralikele mootoritele on Hyundai teinud võimalikult aerodünaamiliseks ka IONIQ-u kere, et säästa kütusekuludelt veelgi enam. Olulise muutuse on sellepärast läbi teinud näiteks esitulede disain, mis lisaks küttesäästule muudavad stiilsemaks ka auto välimuse.

 

Salong

Uue IONIQ-u salong paistab silma ruumikuse ja moodsa minimalismiga. Ka salongi interjööri loomisel on püütud järgida keskkonnasõbralikkuse printsiipe. Nii on muude materjalide seas kasutatud näiteks suhkruroogu ja vulkaanilisi kivimeid!

 

Turvalisus

Kõik IONIQ-mudelid on varustatud Hyundai SmartSense-juhiabisüsteemiga, mis hõlmab erinevaid võimalusi sõidu turvalisemaks muutmisel alates tagasivaatekaamerast ja laupkokkupõrke vältimise abist kuni eCall appikutsesüsteemini, mis aktiveerub turvapatjade rakendusemisel. Samuti on võimalik 24/7 ja 365 päeva aastas vajutada hädaolukorra tekkides SOS-nuppu. Tänu kõigile neile innovaatilistele lahendustele on Hyundai IONIQ säilitanud kokkupõrketurvalisuses maksimaalsed viis tärni sõltumatult Euro NCAP turvauuringute ettevõttelt.

 

5-aastane garantii läbisõidupiiranguta

Miski ei räägi paremini firma usaldusest oma toodangu suhtes kui üle keskmise pikkusega garantiiaeg. Hyundai on oma autode töökindluses sedavõrd kindel, et võib anda tervelt 5-aastase garantii. Erinevalt paljudest teistest autotootjatest aga ei ole Hyundail juhte ahistavat  läbisõidupiirangut – sõida selle aja sees nii kaugele kui ise soovid. 

 

8-aastane akugarantii

Ülitõhus liitiumioon polümeeraku on kõikide IONIQ-mudelite keskne komponent ja seega annab Hyundai sellele veel eraldi 8-aastase või 200 000 km läbisõidu garantii, sõltuvalt kumb neist varem täitub.

 

Hind

Autovalikul on paratamatult hind üks olulisemaid argumente. Hyundai on siin astunud suure sammu ostjale lähemale, pakkudes innovaatilisi ja keskkonnasõbralikke elektrit kasutavaid mudeleid praktiliselt tavamudelite hinnaga. Nüüd on näiteks 

• Hyundai IONIQ Hybrid saadaval alates 23 990 euro eest

• Hyundai IONIQ Plug-in’i hind on alates 30 990 eurot ning 

• Hyundai IONIQ Electric’u saab kätte juba 36 990 euro eest.

 

Tule proovima!

Hübriid- ja elektrisõidukid pakuvad võrreldes tavaliste mootorsõidukitega mitmes mõttes erinevaid sõiduelamusi. Näiteks on elektriautod üllatavalt vaiksed ja pakuvad adrenaliiniküllast kiirendust. Seda kõike tasub omal nahal kogeda – tule proovisõidule! Kohe.

 

 

PAKKUMINE ▸ IONIQ Hybrid   PAKKUMINE ▸ IONIQ Plugin   PAKKUMINE ▸ IONIQ Electric   TULE PROOVISÕIDULE   

 

ÜLES