Kona MY20 teeb autovaliku kergeks

lisas / Pühapäev, 26 juuli 2020 / Teema Müügipakkumised

 

VAATA PAKKUMIST  TUTVU MUDELIGA LÄHEMALT  TULE PROOVISÕIDULE

 

Linnamaastur on üks menukamaid mudeliklasse ning Hyundai Kona on selles klassis tõeline tegija.

 

Disain

Hyundai Kona disain on teinud oma arengus suure hüppe ja nii võib ta oma välimusega rahulikult konkureerida tippklassi mudelitega. Jõuline, elegantne ja silmapaistev – teda vaadates on raske ükskõikseks jääda. Kona muudab veelgi atraktiivsemaks julge ja eristuv värvivalik. Sul on võimalik lisada koloriiti ka salongi kujundusse, muutes auto vaid Sinule omasemaks.

 

Mahutavus

Kona kuulub oma klassi parimate hulka pea-, õla- ja jalaruumi poolest. Oma kompaktsusest hoolimata mahutab pagasiruum tervelt 361 liitrit ning lastes tagaistmed nupulevajutusega alla, suureneb pagasiruum tervelt 1143 liitrini! Niisiis, kogu pere peale ja reisile. Ära unusta vabaajavarustust ning loomulikult oma neljajalgseid lemmikuid.

 

Turvalisus

Hyundai SmartSense-juhiabisüsteem muudab Kona turvalisuse oma klassi parimaks. Nii aeglustab või peatab süsteem masina automaatselt kokkupõrkeohu korral kas jalakäija või autoga. Süsteem hoiab silma peal ka juhil ja väsimuse või tähelepanu hajumise tuvastamisel tõstab häiret ning soovitab juhil puhata. Tagurdamiskaamera muudab ohutumaks autoga manööverdamise. Vaata meie pakkumist, kus on hinna sees veel mitmed olulised turvatäiendused.

 

Jõudlus

Mootor on auto süda ning Kona võib oma südame töö üle kindel olla. Efektiivne turboülelaaduriga 1,6-liitrine bensiinimootor pakub nii sportlikkust kui ka säästlikkust. 7-käiguline topeltsiduriga käigukast liidab manuaalkäigukasti säästlikkuse automaatkäigukasti mugavusega.  

 

5-aastane garantii läbisõidupiiranguta

Miski ei räägi paremini firma usaldusest oma toodangu suhtes kui üle keskmise pikkusega garantiiaeg. Hyundai on oma autode töökindluses sedavõrd kindel, et võib anda tervelt 5-aastase garantii. Erinevalt paljudest teistest autotootjatest aga ei ole Hyundail juhte ahistavat  läbisõidupiirangut – sõida selle aja sees nii kaugele kui ise soovid. 

 

Hind

See on pakkumise kõige magusam osa. Samaväärset mugavust, säästlikkust, jõudlust ning turvalisust pakuvad veel mitmed erinevad automargid, kuid Hyundai Kona teeb siin konkurentidele tuule alla pakkudes täiskomplekti – vajalikus heas varustuses Hyundai Kona on saadaval  alates 19 990 euro eest.

Kõige parem on Hyundai Kona heas kvaliteedis ja suurepärastes sõiduomadustes veenduda oma silmaga – tule kohe proovisõidule!

 

VAATA PAKKUMIST  TUTVU MUDELIGA LÄHEMALT  TULE PROOVISÕIDULE

 

ÜLES