Hyundai ♥ Edition

lisas / Kolmapäev, 03 juuni 2020 / Teema Müügipakkumised

 

Hyundai Edition ootab sind!

Editioni kolm parimat omadust:

✓  linnamaastur

✓  hea hind

✓  kiire saadavus

Kona Edition

Soodushind alates 15 990 €

Enesekindel ning ainulaadne KONA on loodud pilke püüdma ning pulssi tõstma. Julge välisdisain püüab tähelepanu kauni vormi, stiilsete LED-tulede ning ainulaadsete detailidega, mis rõhutavad Hyundai maasturi jõulist DNA-d. KONA pakub ootuspäraselt veatut ühenduvust ja uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks.

TULE PROOVISÕIDULE

 

Kona Hybrid Edition

Soodushind al 23 990 €

KONA perekonna uusim liige kasutab elektrijõudu, aidates sul ühe bensiiniliitriga kaugemale jõuda. Kõike seda ilma, et peaksid akut laadima või oma sõiduharjumusi muutma. KONA hübriid on varustatud nii bensiini- kui ka elektrimootoriga, mis töötavad koos suurepärase kütuse ökonoomsuse pakkumiseks ja heitgaaside vähendamiseks.

TULE PROOVISÕIDULE

 

Kona Electric Edition

Soodushind alates 33 990 €

Mitmekülgne ja meeldivalt juhitav KONA Electric on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Naudi sõitmist elektri jõul oma parimas esituses, fantastilist kiirendust ja piisavat sõiduulatust.

TULE PROOVISÕIDULE

 

Tucson Edition

Soodushind al 24 990 €

Hyundai Tucson ühendab endas värske ja julge disaini, rohked uued nutikad tehnilised lahendused ning tipptasemel juhiabisüsteemid. Tucson on Hyundai Euroopa müüduim auto ja sobib tänu nelikveole, kõrgele kliirensile (172 mm) ja muudele maastikufunktsioonidele ideaalselt sõitmiseks ka katteta teedel ja sügavas poris.

TULE PROOVISÕIDULE

 

Kõik pildid on illustratiivsed.

ÜLES