#GenIONIQ

lisas / Kolmapäev, 14 detsember 2016 / Teema IONIQ

HYBRID, ELECTRIC, PLUG-IN
LIHTNE ON VALIDA, KUI KÕIK VALIKUD ON HEAD

 

karl

Karl, idufirma asutaja
“Pidevalt edasi liikuda on vaid osa naudingust.”

Olen enda loodud firmas disainer ja finantsspetsialist ning minu töö järele on suur nõudlus. Kiire töötempo viib mind eri linnadesse ja riikidesse. IONIQuga sõidan ühe tankimisega Tallinnast Kaunasesse ja tagasi.

Pikk päev teel võib olla stressirohke. Kuid IONIQu orgaanilistest materjalidest valmistatud mugavas salongis lõõgastun kiiresti. Naturaalne suhkruroog ja vulkaaniline kivi on vaid osa keskkonnasõbralikest materjalidest, mida IONIQ sisaldab. Minu töödel on lühikesed tähtajad ja pean sihtkohta jõudma õigeks ajaks. IONIQ Hybrid on täiuslik nii linnas kui ka maanteel. SPORT-režiimil kiirendab auto nullist sajani 10,8 sekundiga.

Suurest pildist saab tervik vaid siis, kui olemas on kõik tükid. IONIQ Hybrid sobib mulle.

laura

Laura, ilublogija
“Iga teekond inspireerib mind.”

Blogijaks olemise üks häid külgi on see, et tööd saab teha igal pool, kuid elu võib minna pisut kiireks, kui kommenteeritavaid tooteid on terves Eestis/Lätis/Leedus. Kaugele tööle sõitmine on olnud üsna tülikas, kuid mitte enam. Tallinnast Pärnusse ühe laadimisega? Pole probleemi.

Oma autos leian alati meelerahu, isegi linna liiklusmüras sõites. Hästi läbi mõeldud isolatsioon, paksud aknaklaasid ja spetsiaalne müra vähendav kattekiht – IONIQ pakub rahulikke sõiduelamusi kõikjal, kuhu tee mind viib. Vaid üks puudutus ja minu Spotify muusika hakkab mängima auto kõlarites.

Ja mis on selle juures kõige parem? See lihtsalt näeb hea välja.

 

toomas

Toomas, E-poe programmeerija ja melomaan
“Lõputu põnevus, nauditav sõit. Just nagu muusika.”

Armastan oma tööd, aga minu tõeline kirg on muusika. Dj-amet on mind viinud paljudesse riikidesse, kus saan kaugtööna ka programmeerida. Reisin töö tõttu palju, ent rahaga, mille  tänu hübriidiIe kokku hoian, saan rohkem tegeleda oma hobiga. Minu IONIQu helisüsteem on uskumatult hea. Ma ei lahku kunagi autost, kuulamata pooleliolevat lugu lõpuni.

Enamik autosid on kaetud etanoolipõhise värviga, ent minu jaoks on oluline, et IONIQu värvkate on märksa keskkonnasõbralikum, sisaldades sojaõli. „Iga kord, kui vajutan piduripedaali, laeb auto oma akut. Nii hea on teada, et ma ei raiska kübetki energiat .”

Mulle meeldib mõelda, et olen säästlik, kuigi tegelikult unustan tihti kodunt lahkudes tuled ära kustutada. Olles loomult tagasihoidlik, meeldib mulle, et mu auto seda ei ole. IONIQ on alati tähelepanu keskpunktis.

 

Tule proovisõidule >

Enamlevinud küsimused hübriid- ja elektriautode kohta >

 

 

ÜLES