Baltikumi müüduim elektriauto.

lisas / Neljapäev, 20 veebruar 2020 / Teema IONIQ, Müügipakkumised

 

 

Särtsakas valik: Ioniq / Kona

Hyundai tugevdab oma positsiooni keskkonnasäästliku liikuvuse teerajajana olukorras, kus paljud teised autotootjad alles disainivad või toovad turule oma esimest ökoautomudelit.

 

 

 

IONIQ

2019. aasta sügisel uuendatakse populaarset Hyundai mudeliseeriat IONIQ. Sõidukid on varustatud SmartSense’i ohutus- ja juhiabisüsteemidega, mille hulka kuulub nüüd ka jalgratturituvastus ja tahavaatekaamera. IONIQ mudeliseerial on uued äratuntavad tuled, uue disainiga info- ja meelelahutussüsteem ning ka uus sise- ja välisilme. Lisaks pakub uus IONIQ Electric pikemat sõiduulatust, jõudes maanteel kuni 311 km kaugusele (linnas kuni 412 km) ning on ADAC testi järgi kõige säästlikum elektriauto*.

 

Kiirendus (0-100 km/h)

9,9 sek

Kiirlaadimine

54 min

Suurim võimsus

100 kW

Elektritarve

138 Wh/km

Sõiduulatus linnas

Kuni 412 km

Suurim kiirus

165 km/h

 

KÜSI OMA PAKKUMINE    TULE PROOVISÕIDULE

 

 

 

KONA

Mitmekülgne ja mõnusat sõidukogemust pakkuv KONA Electric on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Murranguline uustulnuk ühendab endas kompromissitult muljetavaldava elektrilise sõiduulatuse ning julge ja ruumika linnamaasturi stiili.

 

Kiirendus (0-100 km/h)

7,6 sek

Kiirlaadimine

54 min

Suurim võimsus

150 kW

Tavalaadimine (7,2 kW)

9 h 35 min

Sõiduulatus linnas

Kuni 619 km

Suurim kiirus

167 km/h

 

KÜSI OMA PAKKUMINE    TULE PROOVISÕIDULE

 

 

Garantii

Piiramatu meelerahu on sinu Hyundai standardvarustuses. Mitte ainult selle pärast, et sõiduk on ehitatud kõrgeimate võimalike kvaliteedistandardite järgi – sinu Hyundaiga kaasnev 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii on koostatud täpselt sama kvaliteetselt. Sõiduki akuploki garantii kehtib 8 aastat.

 

Kõik pildid on illustratiivsed.
* IONIQ Electric – kõige säästlikum elektriauto, ADAC testivõitja. Vaata lähemalt siit.

 

ÜLES