auto-forte

AutoForte Logo White landing

Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis

Auto forte PEUGEOT  ◄ ►  Auto Forte HYUNDAI

KASUTATUD SÕIDUKID

tookorraldus-eriolukorras

TÖÖKORRALDUSEST ERIOLUKORRAS

 

Eriolukorrast hoolimata töötame me oma tavalises graafikus, erakorralise olukorra puhul anname sellest teada.

Eesti Vabariigi valitsus kuulutas Eesti elanike turvalisusele mõeldes eelmisel nädalal välja eriolukorra. Oma klientide ja töötajate tervise ning heaolu huvides teeme ka meie oma senises töökorralduses mõned muudatused.

📌 Anname oma parima, et meie Auto Forte kliendid kui ka töötajad end meie salongis võimalikult turvaliselt tunneksid ning nakkusoht püsiks võimalikult väiksena. Seetõttu püüame isikliku näost-näkku suhtlemise viia miinimumini.

📌 Teenindus toimib nüüd täielikult kontaktivabalt sh auto ja võtmete vastuvõtt ja loovutamine. Teeninduses kasutame lisaks istmekattele ka rooli ja käigukangi ühekordseid katteid.

📌 Kontaktivaba on ka autode müük ja loovutus. Selleks palume suhelda meiega telefoni või e-posti teel. Põhjalik auto üleandmisprotseduur toimub juba peale olukorra normaliseerumist ja eriolukorra lõppu. Ostuhuvi korral olete ööpäevaringselt oodatud Peugeot mudelitega tutvuma meie Peugeot virtuaalsalongis. Hyundai mudelitest saab täieliku pildi meie Hyundai virtuaalsalongis.

📌 Meie esinduse töötajad on vastutustundlikud ning haiguse või nakkuskahtluse korral tööle ei tule. Samasugust käitumist ootame ka oma klientidelt. Vähimagi kahtluse korral, st kui tunnete ennast haiglaselt, olete viibinud riskipiirkonnas või on olnud nakatunutega kokkupuute kahtlus, palume planeeritud esinduse külastus kindlasti edasi lükata. Varasemat broneeringut saab mugavalt muuta telefonil 699 7500 või aadressil sikupilli@autoforte.ee.

Aitäh mõistva suhtumise eest! Tugevat tervist meile kõigile! 🌞👍

virtuaalsalongid

Avasime virtuaalsed müügisalongid

Peugeot virtuaalsalong

Hyundai virtuaalsalong

kontaktid

Võta meiega ühendust!

MÜÜGIOSAKOND

Mati Kaljund
Peugeot müügijuht
6 997 512  •  53 447 528
mati.kaljund@autoforte.ee

Allan Lupp
Hyundai müügijuht
6 997 502  •  53 447 513
allan.lupp@autoforte.ee

Meelis Mets
Suurklientide müügijuht
6 997 516  •  57 87 4040
meelis.mets@autoforte.ee

Peeter Pahla
Peugeot müügikonsultant
 6 997 513  •  50 88 588
peeter.pahla@autoforte.ee

Jüri Tehver
Kasutatud autode müügijuht
6 997 515  •  53 458 408
jyri.tehver@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Priit Kõrge
Hooldusnõunik
6 997 527 • 51 180 94
priit.korge@autoforte.ee

Aivar Murrik
Hooldusnõunik
6 997 529  •  53 447 529
aivar.murrik@autoforte.ee

Anton Knjazev
Hooldusnõunik
6 997 528  •  53 447 218
anton@autoforte.ee

Martin Kuljus
Keretööde osakonna juhataja
6 997 543 • 53 447 543
martin.kuljus@autoforte.ee

Oliver Tammessaar
Keretööde meister
6 997 542 • 53 447 333
oliver.tammessaar@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Gert Adra
Varuosalao juhataja
6 997 533
gert.adra@autoforte.ee

Rain Reinsalu
Varuosaspetsialist
 6 997 544
rain.reinsalu@autoforte.ee

Meelis Raudleht
Järelteeninduse juht
6 997 532 • 51 14 862
meelis.raudleht@autoforte.ee

ADMINISTRATSIOON

Ave Gamart
Müügiassistent
6 997 520
ave.gamart@autoforte.ee

Ene Hiisküla
Pearaamatupidaja
6 997 507
ene.hiiskyla@autoforte.ee

Kristiina Orehhova
Raamatupidaja
6 997 509
kristiina.orehhova@autoforte.ee

toopakkumised

Pakume tööd autotehnikule   VAATA LÄHEMALT

kontakt

Footer logod3

Oleme Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis.

Tegeleme uute ja kasutatud Peugeot ja Hyundai sõidukite müügi, müügijärgse teeninduse ja hooldusega.

TA-mark-hallOmame Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liidu (AMTEL) poolt väljastatud ‘Tunnustatud automüüja’ sertifikaati.

 

Oleme 2018 aasta parim Peugeot müügiesindaja ning remonditöökoda Eestis.

 

 

 
Meile on väljastatud Äripäeva TOP-i ettevõtte 2017 sertifikaat.

 

 


NB! Kaardimaksetele, mille summa ületab 5000 eurot rakendub teenustasu. Teenustasu suuruse täpsustame kliendile sõltuvalt tema kaardi tüübist.


 

Auto Forte isikuandmete töötlemise üldtingimused

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

699 7500

sikupilli@autoforte.ee
Oleme avatud: E-R 8-18 (L ja P suletud)
Asume: Sikupilli keskuses, Tartu mnt 87D, Tallinn 10112
Leia meid kaardilt ►

map

 

SAADA MEILE SÕNUM