auto-forte

AutoForte Logo White landing

Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis.

 

Auto forte PEUGEOT  ◄ ►  Auto Forte HYUNDAI

 

kontaktid

Võta meiega ühendust!

MÜÜGIOSAKOND

Mati Kaljund
Suurklientide müügijuht
6 997 512  •  53 447 528
mati.kaljund@autoforte.ee

Lauri Aarmaa
Hyundai müügijuht
6 997 502  •  52 383 08
lauri.aarmaa@autoforte.ee

Silja Valge
Automüügikonsultant
6 997 514  •  53 417 644
silja.valge@autoforte.ee

Jüri Tehver
Kasutatud autode müügijuht
6 997 515  •  53 458 408
jyri.tehver@autoforte.ee

Teet Rüütmaa
Müügijuht
6 997 516
teet.ryytmaa@autoforte.ee

Viktor Pavlov
Noorem-müügikonsultant
6 997 520
viktor.pavlov@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Tarvo Tarve
Hooldejaama vanemmeister
6 997 527
tarvo.tarve@autoforte.ee

Andres Orub
Hooldusnõunik
6 997 528
andres.orub@autoforte.ee

Priit Kõrge
Hooldusnõunik
6 997 529  •  53 447 529
priit@autoforte.ee

Martin Kuljus
Keretööde osakonna juhataja
6 997 543
martin.kuljus@autoforte.ee

Toomas Koppel
Garantiitööde spetsialist
6 997 505
toomas.koppel@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Sander Sutting
Varuosaspetsialist
6 997 544
sander.sutting@autoforte.ee

Gert Adra
Varuosalao juhataja
6 997 533
gert.adra@autoforte.ee

Toivo Luik
Tehniline nõustaja
6 997 523
toivo.luik@autoforte.ee

Tanel Dreimann
Järelteeninduse juht
6 997 532
tanel.dreimann@autoforte.ee

ADMINISTRATSIOON

Olga Mäkinen
Müügisaali administraator
6 997 520
olga.makinen@autoforte.ee

Helin Eismel
Sekretär-kassapidaja
6 997 500
helin.eismel@autoforte.ee

Ene Hiisküla
Pearaamatupidaja
6 997 507
ene.hiiskyla@autoforte.ee

Kristiina Orehhova
Raamatupidaja
6 997 509
kristiina.orehhova@autoforte.ee

kontakt

Footer logod3

Oleme Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis.

Tegeleme uute ja kasutatud Peugeot ja Hyundai sõidukite müügi, müügijärgse teeninduse ja hooldusega.

TA-mark-hallOmame Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liidu (AMTEL) poolt väljastatud ‘Tunnustatud automüüja’ sertifikaati.

 


VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

699 7500

sikupilli@autoforte.ee
Oleme avatud: E-R 8-18,  L 10-14
Asume: Sikupilli keskuses, Tartu mnt 87D, Tallinn 10112
Leia meid kaardilt ►

SAADA MEILE SÕNUM

map