auto-forte

AutoForte Logo White landing

Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis

Auto forte PEUGEOT  ◄ ►  Auto Forte HYUNDAI

KASUTATUD SÕIDUKID

kontaktid

Võta meiega ühendust!

MÜÜGIOSAKOND

Mati Kaljund
Suurklientide müügijuht
6 997 512  •  53 447 528
mati.kaljund@autoforte.ee

Lauri Aarmaa
Hyundai müügijuht
6 997 502  •  52 383 08
lauri.aarmaa@autoforte.ee

Jüri Tehver
Kasutatud autode müügijuht
6 997 515  •  53 458 408
jyri.tehver@autoforte.ee

Teet Rüütmaa
Müügijuht
6 997 516
teet.ryytmaa@autoforte.ee

Peeter Pahla
Automüügikonsultant
6 997 514 • 50 88 588
peeter.pahla@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Tarvo Tarve
Hooldejaama vanemmeister
6 997 527
tarvo.tarve@autoforte.ee

Andres Orub
Hooldusnõunik
6 997 528
andres.orub@autoforte.ee

Priit Kõrge
Hooldusnõunik
6 997 529  •  53 447 529
priit@autoforte.ee

Martin Kuljus
Keretööde osakonna juhataja
6 997 543
martin.kuljus@autoforte.ee

Toomas Koppel
Garantiitööde spetsialist
6 997 505
toomas.koppel@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Sander Sutting
Varuosaspetsialist
6 997 544
sander.sutting@autoforte.ee

Gert Adra
Varuosalao juhataja
6 997 533
gert.adra@autoforte.ee

Toivo Luik
Tehniline nõustaja
6 997 523
toivo.luik@autoforte.ee

Tanel Dreimann
Järelteeninduse juht
6 997 532
tanel.dreimann@autoforte.ee

ADMINISTRATSIOON

Nadežda Melnikova
Müügisaali administraator
6 997 520
nadezda.melnikova@autoforte.ee

Helin Eismel
Sekretär-kassapidaja
6 997 500
helin.eismel@autoforte.ee

Ene Hiisküla
Pearaamatupidaja
6 997 507
ene.hiiskyla@autoforte.ee

Kristiina Orehhova
Raamatupidaja
6 997 509
kristiina.orehhova@autoforte.ee

kontakt

Footer logod3

Oleme Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis.

Tegeleme uute ja kasutatud Peugeot ja Hyundai sõidukite müügi, müügijärgse teeninduse ja hooldusega.

TA-mark-hallOmame Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liidu (AMTEL) poolt väljastatud ‘Tunnustatud automüüja’ sertifikaati.

 

Oleme 2016 aasta parim Peugeot müügiesindaja ning remonditöökoda Eestis.

 

 

NB! Lyoness kliendikaardi soodustused ei kehti soodushindadega toodetele.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

699 7500

sikupilli@autoforte.ee
Oleme avatud: E-R 8-18
Asume: Sikupilli keskuses, Tartu mnt 87D, Tallinn 10112
Leia meid kaardilt ►

map

 

SAADA MEILE SÕNUM