auto-forte

AutoForte Logo White landing

Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis

Auto forte PEUGEOT  ◄ ►  Auto Forte HYUNDAI

KASUTATUD SÕIDUKID

virtuaalsalongid

Avasime virtuaalsed müügisalongid

Peugeot virtuaalsalong

Hyundai virtuaalsalong

kontaktid

Võta meiega ühendust!

MÜÜGIOSAKOND

Mati Kaljund
Peugeot müügijuht
6 997 512  •  53 447 528
mati.kaljund@autoforte.ee

Avenir Jemets
Hyundai müügijuht
6 997 502  •  52 383 08
avenir.jemets@autoforte.ee

Meelis Lepp
Suurklientide müügijuht
6 997 516  •  50 55 004
meelis.lepp@autoforte.ee

Peeter Pahla
Ärikliendi müügijuht
 6 997 513  •  50 88 588
peeter.pahla@autoforte.ee

Jüri Tehver
Kasutatud autode müügijuht
6 997 515  •  53 458 408
jyri.tehver@autoforte.ee

Viktor Pavlov
Automüügikonsultant
6 997 514 • 58 544 926
viktor.pavlov@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Tarvo Tarve
Hooldejaama vanemmeister
6 997 527
tarvo.tarve@autoforte.ee

Aivar Murrik
Hooldusnõunik
6 997 529  •  53 447 529
aivar.murrik@autoforte.ee

Anton Knjazev
Hooldusnõunik
6 997 528  •  53 447 218
anton@autoforte.ee

Martin Kuljus
Keretööde osakonna juhataja
6 997 543 • 53 447 543
martin.kuljus@autoforte.ee

Toomas Koppel
Garantiitööde spetsialist
6 997 505
toomas.koppel@autoforte.ee

JÄRELTEENINDUS

Gert Adra
Varuosalao juhataja
6 997 533
gert.adra@autoforte.ee

Sander Sutting
Varuosaspetsialist
6 997 544
sander.sutting@autoforte.ee

Toivo Luik
Tehniline nõustaja
6 997 523
toivo.luik@autoforte.ee

Tanel Dreimann
Järelteeninduse juht
6 997 532
tanel.dreimann@autoforte.ee

Natalia Jerjomina
Järelteeninduse assistent
6 997 500
natalia@autoforte.ee

ADMINISTRATSIOON

Ave Võsanurm
Müügiassistent
6 997 520
ave.vosanurm@autoforte.ee

Ene Hiisküla
Pearaamatupidaja
6 997 507
ene.hiiskyla@autoforte.ee

Kristiina Orehhova
Raamatupidaja
6 997 509
kristiina.orehhova@autoforte.ee

toopakkumised

Pakume tööd autotehnikule   VAATA LÄHEMALT

kontakt

Footer logod3

Oleme Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis.

Tegeleme uute ja kasutatud Peugeot ja Hyundai sõidukite müügi, müügijärgse teeninduse ja hooldusega.

TA-mark-hallOmame Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liidu (AMTEL) poolt väljastatud ‘Tunnustatud automüüja’ sertifikaati.

 

Oleme 2016 aasta parim Peugeot müügiesindaja ning remonditöökoda Eestis.

 

 

 
Meile on väljastatud Äripäeva TOP-i ettevõtte 2017 sertifikaat.

 

 


NB! Kaardimaksetele, mille summa ületab 5000 eurot rakendub teenustasu. Teenustasu suuruse täpsustame kliendile sõltuvalt tema kaardi tüübist.


 

Auto Forte isikuandmete töötlemise üldtingimused

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

699 7500

sikupilli@autoforte.ee
Oleme avatud: E-R 8-18 ; L 10-14 (laupäeval avatud vaid müügiosakond)
Asume: Sikupilli keskuses, Tartu mnt 87D, Tallinn 10112
Leia meid kaardilt ►

map

 

SAADA MEILE SÕNUM